Z największą przyjemnością pragnę poinformować ,ze nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca i wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Plastycznym”Autyzm-jesteśmy razem„:

Klejbach Martyna– I miejsce kl III c
Reszczyńska Lena III c -III miejsce
Truty Zuzanna  VII b – II miejsce
Świetlicka Kinga VII b III miejsce

wyróżnienia:

Kalinowska Wiktoria VII b
Pulkowska Weronika VII b
Grosz Antonii kl VI c
Kołatka Maja – VII b
Mateusz Rombalski kl Vb

Prace z klasy III c zostały wykonane pod kierunkiem Pani Grażyny Młot, a z klas IV-VIII  Elżbiety Zardzewiały.

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/04/brushes-2945793_1920-1024x677.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/04/brushes-2945793_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiZ największą przyjemnością pragnę poinformować ,ze nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca i wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Plastycznym'Autyzm-jesteśmy razem': Klejbach Martyna- I miejsce kl III c Reszczyńska Lena III c -III miejsce Truty Zuzanna  VII b - II miejsce Świetlicka Kinga VII b III miejsce wyróżnienia: Kalinowska Wiktoria VII b Pulkowska Weronika VII b Grosz Antonii kl VI...Wtryna SP6 w Kwidzynie