Niezawodna Marysia Kuberska z klasy 8C znów pokazała, na co ją stać. Uzyskała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Ale to nie wszystko. Marysia zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych.
To bardzo trudny i prestiżowy konkurs organizowany przez Uniwersytet Jagielloński pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki.
Finał ma się odbyć 29 maja w Krakowie. Czy Marysi uda się pojawić w Krakowie …? To zależy od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim od sytuacji epidemicznej. Trzymajmy kciuki aby nasza reprezentantka mogła powalczyć o tytuł laureatki w tak ważnym konkursie.

Mirosława Wasiniak

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/04/periodic-system-3014142_1920-1024x538.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/04/periodic-system-3014142_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiNiezawodna Marysia Kuberska z klasy 8C znów pokazała, na co ją stać. Uzyskała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Ale to nie wszystko. Marysia zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych. To bardzo trudny i prestiżowy konkurs organizowany przez Uniwersytet Jagielloński pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Finał...Wtryna SP6 w Kwidzynie