Informujemy , że w dniach 12.04 – 15.04.2021 odbędą się Wirtualne  Dni Otwarte w „Nowym”. [1]
Do udziału w spotkaniach zapraszamy zarówno uczniów jak i rodziców. Spotkania będą odbywały się w trybie on-line po kliknięciu w łącze uczeń wejdzie na spotkanie w trakcie którego opowiemy o ofercie edukacyjnej oraz odpowiemy na pytania.
Poniżej linki do Wirtualnych Dni Otwartych.
Harmonogram dni otwartych:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Spotkania odbywają się w aplikacji Teams ale nie jest konieczna jej instalacja. Sugerujemy aby osoby dołączające do spotkań korzystały z przeglądarki Google Chrome.
  Linki:
——
[2]
[3]
[4]
[5]
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/02/2lo.jpeghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/02/2lo-150x150.jpegadminBez kategoriiInformujemy , że w dniach 12.04 - 15.04.2021 odbędą się Wirtualne  Dni Otwarte w 'Nowym'. Do udziału w spotkaniach zapraszamy zarówno uczniów jak i rodziców. Spotkania będą odbywały się w trybie on-line po kliknięciu w łącze uczeń wejdzie na spotkanie w trakcie którego opowiemy o ofercie edukacyjnej oraz odpowiemy...Wtryna SP6 w Kwidzynie