Drodzy Uczniowie!

Są takie dni w kalendarzu, o których powinno się zawsze pamiętać. Należy do nich 11 listopada. Ponieważ w dobie pandemii nie możemy uczcić Święta Niepodległości w tradycyjny sposób, zachęcamy Was do innych form zamanifestowania swego patriotyzmu: wspólnego śpiewania patriotycznych pieśni, dzielenia się historycznymi wspominkami, kultywowania lokalnych tradycji i dzielenia się nimi, wywieszenia flagi przy swoich domach czy w mieszkaniach.
Kolejny raz powinniśmy doświadczyć wzruszenia i radości z faktu, że po 123 latach niewoli nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy.

A jej wolność jakże potrzebna i cenna jest w dobie epidemii.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji MEN Szkoła do hymnu i odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. W tym roku ze względu na ograniczenia proponujemy wspólne zaśpiewanie hymnu on-line.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/11/white-red-2915702_1920-1024x697.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/11/white-red-2915702_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiDrodzy Uczniowie! Są takie dni w kalendarzu, o których powinno się zawsze pamiętać. Należy do nich 11 listopada. Ponieważ w dobie pandemii nie możemy uczcić Święta Niepodległości w tradycyjny sposób, zachęcamy Was do innych form zamanifestowania swego patriotyzmu: wspólnego śpiewania patriotycznych pieśni, dzielenia się historycznymi wspominkami, kultywowania lokalnych tradycji i...Wtryna SP6 w Kwidzynie