14 października jest Dniem Edukacji Narodowej.
Nauczycielom dziękuję za profesjonalną i rzetelną pracę oraz cierpliwość i zaangażowanie, szczególnie w okresie pandemii. Niech każdego dnia otacza Was szacunek i uznanie.
Uczniom – dużo wytrwałości w nauce, zadowolenia z efektów, rozwijania talentów. Niech zwycięża w Was entuzjazm i pasja.
Rodzicom – satysfakcji, optymizmu i dumy ze swoich dzieci. Dziękuję za wspieranie szkolnych działań oraz okazane zrozumienie w trudnych chwilach.
Lidia Nowacka
adminBez kategorii14 października jest Dniem Edukacji Narodowej. Z okazji święta edukacji składam wszystkim wytrwałości w wykonywaniu swoich obowiązków, wielu sukcesów, spełnienia obranego celu i dużo zdrowia, dobrych i radosnych dni. Nauczycielom dziękuję za profesjonalną i rzetelną pracę oraz cierpliwość i zaangażowanie, szczególnie w okresie pandemii. Niech każdego dnia otacza Was szacunek i...Wtryna SP6 w Kwidzynie