Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 – odbędzie się 1 września.
Szczegóły zostaną podane 28.08.2020 r.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronach MEN, MZ i GIS.

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r.

Na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcamy do śledzenia tych informacji na bieżąco.

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

Podręczniki i ćwiczenia finansowane są przez MEN-zostaną przekazane uczniom przez szkolę we wrześniu.
Podręczniki do religii rodzice kupują z własnych środków: „Poznaję Boży świat” red. ks. dr. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, wyd. Jedność Kielce, nr dopuszczenia: AZ-1-01/18
 • Zeszyt w 3 linie
 • Zeszyt w kratkę (16 kartkowy)
 • Zeszyt do korespondencji (16 kartkowy)
 • Blok techniczny
 • Blok z kolorowymi kartkami
 • Kredki ołówkowe
 • Pastele suche
 • 2 ołówki
 • Marker sucho ścieralny
 • Gąbka
 • Farby plakatowe (z białą i czarną)
 • Kubek do wody
 • Gumka do ścierania
 • Temperówka
 • Nożyczki
 • Plastelina
 • Klej w sztyfcie
 • Klej biurowy w tubce
 • Arkusze szarego lub białego papieru – 5 szt.
 • Kalka techniczna – 2 szt.
 • Taśma dwustronna
 • Teczka papierowa
 • Koszulki foliowe na dokumenty A4 – 5 szt.
 • Wykałaczki w pudełku
 • 2 m tasiemki lub grubego sznurka
 • papier ksero biały lub kolorowy
 • papierowe ręczniczki
 • Strój gimnastyczny w woreczku z materiału (obuwie na jasnej podeszwie, koszulka, skarpetki, spodenki)
 • Obuwie zmienne
adminBez kategoriiRozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 - odbędzie się 1 września. Szczegóły zostaną podane 28.08.2020 r. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronach MEN, MZ i GIS. https://www.gov.pl/web/gis https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men pdf – aktualizacja 25 sierpnia 2020 r. https://www.gov.pl/web/gis/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3--iv-aktualizacja Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r. Na stronie internetowej ministerstwa...Wtryna SP6 w Kwidzynie