W związku sytuacją epidemiologiczną w kraju, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Kwidzynie z dniem 16 marca 2020 r. wprowadza do odwołania zakaz przemieszczania się po szkole osób postronnych. Czynne jest tylko wejście od strony dużego tarasu/dziedzińca, odpowiednio oznakowane. Prosimy o stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i innych służb w Państwie w sprawie koronawirusa. W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem odpowiedzialne zachowania pomogą uchronić przed zachorowaniem.

 

Sprawy, które nie wymagają wizyty w szkole można załatwiać korespondencyjnie poprzez:

  • pocztę elektroniczną: szostka@sp6.kwidzyn.pl, skrzynkę e-PUAP,
  • e-dziennik LIBRUS,
  • operatora pocztowego (np. Pocztę Polską) na adres: Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie, ul. Grunwaldzka 54, 82-500 Kwidzyn;
  • tel: 55 2613444.

Sprawy wymagające osobistego kontaktu realizowane będą po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu, w godz. 8.30-15.00.

Telefon do sekretariatu szkoły: 55 2793444.

W związku z odbywającymi się zapisami uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 formularz zgłoszenia/wniosku rekrutacyjnego można pobrać:

  1. ze strony szkoły: sp6kwidzyn.pl oraz www.sp6.kwidzyn.pl  i wypełnić

a) po wypełnieniu, podpisaniu oraz zeskanowaniu przesłać pocztą elektroniczną lub wysłać np. Pocztą Polską na adres szkoły

lub

b)po wypełnieniu przesłać pocztą elektroniczną, pamiętając o podpisaniu go w terminie późniejszym przy składaniu dokumentacji uzupełniającej;

2. w szkole, w punkcie obsługi interesanta (bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty); po wypełnieniu i podpisaniu go, złożyć do wystawionej skrzynki podawczej (bez potwierdzenia wpływu).

Dokumentacja uzupełniająca, którą należy złożyć w sekretariacie do końca czerwca 2020 r. to informacja z przedszkola o gotowości dziecka do podjęcia nauki (zaświadczenia o odbyciu przez dziecko przygotowania przedszkolnego) oraz zdjęcie do legitymacji.

Uczniowie szkoły mają możliwość korzystania z obiadów na wynos w pojemnikach jednorazowych w cenie 9,00 zł. 

Dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do powyższych zmian, które obowiązują do odwołania.

 

Pozdrawiam.

Lidia Nowacka – dyrektor szkoły

adminBez kategoriiW związku sytuacją epidemiologiczną w kraju, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Kwidzynie z dniem 16 marca 2020 r. wprowadza do odwołania zakaz przemieszczania się po szkole osób postronnych. Czynne jest tylko wejście od strony dużego tarasu/dziedzińca, odpowiednio oznakowane. Prosimy o stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora...Wtryna SP6 w Kwidzynie