Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kwidzynie w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z przypadkami zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na świecie, zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie komunikacyjne kampanii edukacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia oraz Narodowy Fundusz Zdrowia dotyczącej koronawirusa tj. zamieszczenia plakatów informacyjno – edukacyjnych oraz emisję spotów w placówkach oświatowo – wychowawczych.

Poniżej: Pobierz plakat kampanii edukacyjnej oraz filmy”Co musisz wiedzieć o koronawirusie” i „Jak zapobiegać zakażeniu koronawirusem

 

 

 

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/03/coronavirus-4841772_640.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/03/coronavirus-4841772_640-150x150.jpgadminBez kategoriiPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kwidzynie w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z przypadkami zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na świecie, zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie komunikacyjne kampanii edukacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia oraz Narodowy Fundusz Zdrowia dotyczącej koronawirusa tj. zamieszczenia plakatów informacyjno - edukacyjnych oraz...Wtryna SP6 w Kwidzynie