Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły ,w składzie: Marta Kacprzyk 8bi, Domicela Serocka 7e,Nicola Komorowska 6d, Amelia Walicka 6b, Alicja Klonowska 5d zajęły I miejsce na XXXVI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej , Turystycznej i Poezji ŚpiewanejSzałamaja 2020” w kategorii: piosenka harcerska – zespoły.

Gratulujemy!!!

 

 

Zobacz występy naszych harcerzy na festiwalu „Szałamaja 2020”.

 

adminBez kategoriiMiło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły ,w składzie: Marta Kacprzyk 8bi, Domicela Serocka 7e,Nicola Komorowska 6d, Amelia Walicka 6b, Alicja Klonowska 5d zajęły I miejsce na XXXVI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej , Turystycznej i Poezji Śpiewanej 'Szałamaja 2020' w kategorii: piosenka harcerska - zespoły. Gratulujemy!!!     Zobacz występy naszych harcerzy na...Wtryna SP6 w Kwidzynie