Szanowni Państwo,

przekazuję Państwu ulotkę do wykorzystania w działaniach z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki, na przykład poprzez wywieszenie jej na terenie szkoły w miejscach najczęściej uczęszczanych, na drzwiach wejściowych, na zajęciach z uczniami.

Ulotka została opracowana przez Fundację AIDRATUNEK, z którą Pomorski Kurator nawiązał współpracę w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki i posiada pozytywną opinię Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku.

Pobierz ulotkę.

Pomorski Kurator Oświaty
Małgorzata Bielang

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/02/coronavirus-4817439_1920-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/02/coronavirus-4817439_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiSzanowni Państwo, przekazuję Państwu ulotkę do wykorzystania w działaniach z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki, na przykład poprzez wywieszenie jej na terenie szkoły w miejscach najczęściej uczęszczanych, na drzwiach wejściowych, na zajęciach z uczniami. Ulotka została opracowana przez Fundację AIDRATUNEK, z którą Pomorski Kurator nawiązał współpracę w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki i posiada pozytywną opinię Wojewódzkiej...Wtryna SP6 w Kwidzynie