W ostatni weekend pływacy z klasy 7e startowali w Gdańsku w młodzieżowej lidze województwa pomorskiego.
Na starcie stanęło 208 zawodników z 19 klubów naszego województwa.
Miło mi poinformować, iż nasi uczniowie 8 razy stawali na podium tych zawodów.Medale zdobyli:

  • Lena Szachmytowska,
  • Kinga Chojnacka,
  • Amelia Grześkowiak,
  • Magda Dobrowolska,
  • Bartosz Bródka
  • Juliusz Stojek.

 

Gratulacje dla medalistów oraz pozostałych zawodników, za zaangażowanie, wyniki,
poświęcenie swojego wolnego czasu oraz godne reprezentowanie naszej szkoły
.

adminBez kategoriiW ostatni weekend pływacy z klasy 7e startowali w Gdańsku w młodzieżowej lidze województwa pomorskiego. Na starcie stanęło 208 zawodników z 19 klubów naszego województwa. Miło mi poinformować, iż nasi uczniowie 8 razy stawali na podium tych zawodów.Medale zdobyli: Lena Szachmytowska, Kinga Chojnacka, Amelia Grześkowiak, Magda Dobrowolska, Bartosz Bródka Juliusz Stojek.   Gratulacje...Wtryna SP6 w Kwidzynie