Do odbywającego się w listopadzie konkursu „Logo na bioodpady” przystąpiło wiele szkół kwidzyńskich i powiatowych. Nasza szkoła z największą liczbą uczestników i zwycięstw zdominowała konkurs, zajmując najlepsze miejsca.

Możemy  się poszczycić I miejscem naszej uczennicy z klasy 8d – Oliwii Parulskiej, II miejscem Basi Okońskiej z klasy 7a i trzecim miejscem Maksymiliana Nowaka z klasy 7f, oraz wyróżnieniem Amelii Wyrzykowskiej z klasy 6a.

Gratulujemy laureatom konkursu!

adminBez kategoriiDo odbywającego się w listopadzie konkursu 'Logo na bioodpady' przystąpiło wiele szkół kwidzyńskich i powiatowych. Nasza szkoła z największą liczbą uczestników i zwycięstw zdominowała konkurs, zajmując najlepsze miejsca. Możemy  się poszczycić I miejscem naszej uczennicy z klasy 8d - Oliwii Parulskiej, II miejscem Basi Okońskiej z klasy 7a i trzecim...Wtryna SP6 w Kwidzynie