Formuła zawodów zakładała start zawodników na odcinku 50 metrowym 4 stylami (motylkowym, grzbietowym, klasycznym oraz dowolnym).
Do klasyfikacji generalnej liczona była suma wszystkich uzyskanych czasów i na tej podstawie ustalana była kolejność końcowa. Ponadto oddzielnie nagradzano zawodników w poszczególnych konkurencjach.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 12 medali (2-3-7).
Na podium stanęli:
I miejsce – sztafeta dziewcząt 4×50 metrów stylem zmiennym w składzie: Lena Szachmytowska, Kinga Chojnacka, Amelia Grześkowiak i Michalina Lemańska.
III miejsce – sztafeta dziewcząt 4×50 metrów stylem zmiennym w składzie: Kinga Babalska, Nikola Iljin, Magdalena Dobrowolska oraz Agata Wojnicz.
III miejsce – sztafeta chłopców 4×50 metrów stylem zmiennym w składzie: Bartosz Bródka, Cezary Kaminski, Juliusz Stojek oraz Michał Janusiewicz.
W konkurencjach indywidualnych na podium stawali: Lena Szachmytowska, Kinga Chojnacka, Michał Janusiewicz, Jan Pałdyna.
Po podsumowaniu wszystkich wyników na trzecim stopniu podium w klasyfikacji generalnej stanęła Lena Szachmytowska, czwarty był Michał Janusiewicz a na szóstych miejscach znaleźli się Kinga Chojnacka oraz Cezary Kaminski.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Poniżej zdjęcia z zawodów.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2019/11/IMG_2689-min-1024x768.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2019/11/IMG_2689-min-150x150.jpgadminBez kategorii16 listopada uczniowie z klas pływackich 6e i 7e wzięli udział w ogólnopolskich zawodach pływackich w Grudziądzu. Na starcie stanęło prawie 200 zawodników z 17 klubów z Grudziądza, Lipna, Osielska, Włocławka, Wąbrzeźna, Bydgoszczy, Rypina, Świecia, Torunia, Ciechocinka, Brodnicy, Łodzi, Ustki oraz 23 osobowa ekipa z Kwidzyna. Formuła zawodów zakładała start zawodników...Wtryna SP6 w Kwidzynie