Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie włączyła się czynnie do akcji „Szkoła do hymnu„.
Cała uroczystość była bardzo podniosła. Wszyscy uczniowie także uczestniczyli w przepięknym apelu z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Cały dzień w naszej szkole przebiegał wokół postaw patriotycznych Polaków.

Galeria zdjęć z uroczystości.

Film z uroczystości.

.

adminBez kategoriiSzkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie włączyła się czynnie do akcji 'Szkoła do hymnu'. Parę minut po 11 cała społeczność uczniowska wraz z nauczycielami zebrała się na dziedzińcu szkolnym, a punktualnie o godz. 11 wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy. Cała uroczystość była bardzo podniosła. Wszyscy uczniowie także uczestniczyli w przepięknym apelu...Wtryna SP6 w Kwidzynie