W odbywających się w ubiegłą sobotę ogólnopolskich zawodach pływackich „Delfinarium” w Gdyni z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie z klas pływackich 6 e, 7 e i 8 e. Na starcie tych zawodów stanęło ponad 550 zawodników z 31 klubów z całej Polski. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze a na szczególne brawa zasłużyli medaliści: Kinga Chojnacka druga na 100 metrów stylem klasycznym, Jakub Hejna trzeci na 100 metrów stylem klasycznym oraz sztafeta 8×50 metrów stylem dowolnym, która wywalczyła srebrny medal. Sztafeta płynęła w składzie: Michalina Lemańska, Amelia Grześkowiak, Lena Szachmytowska, Kinga Babalska, Jakub Hejna, Kinga Chojnacka i Agnieszka Żak.

Serdecznie gratulujemy pływaczkom, pływakom i trenerowi:
Panu Arturowi Szachmytowskiemu

adminBez kategoriiW odbywających się w ubiegłą sobotę ogólnopolskich zawodach pływackich „Delfinarium” w Gdyni z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie z klas pływackich 6 e, 7 e i 8 e. Na starcie tych zawodów stanęło ponad 550 zawodników z 31 klubów z całej Polski. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze...Wtryna SP6 w Kwidzynie