Pracowicie spędzili Dzień Dziecka uczniowie klas pływackich 5 Es i 6 Es. Zamiast lenić się w domu woleli aktywnie spędzić swoje święto i wystartowali w międzynarodowych zawodach pływackich, które odbyły się na pięknej pływalni w Olsztynie. Nasi uczniowie pierwszy raz mieli okazję startu na pływalni 50 metrowej. Ich debiut wypadł bardzo dobrze a dodać trzeba, że konkurencja była bardzo duża. Na starcie stanęło prawie 600 zawodników z 53 klubów z Polski, Ukrainy i Rosji. Jednak nasi uczniowie nie przestraszyli się konkurencji i zajmowali czołowe miejsca w swoich konkurencjach. Dodatkowo zdobyliśmy 5 medali.

Na podium stawali: Magdalena Dobrowolska, Lena Szachmytowska, Piotr Antos i Cezary Kamiński. Teraz chwila odpoczynku. A 15 i 16 czerwca startujemy w II rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików. Klasa 6 jedzie do Gorzowa Wielkopolskiego a klasa 5 do Gdańska.

Gratulujemy i trzymamy kciuki

adminBez kategorii5es,6es,Gębika,Kwidzyn,Lena Szachmytowska,Magdalena Dobrowolska,Olsztyn,Piotr Antos i Cezary Kamiński,pływackie,SP6,Szkoła podstawowa nr 6,zawodyPracowicie spędzili Dzień Dziecka uczniowie klas pływackich 5 Es i 6 Es. Zamiast lenić się w domu woleli aktywnie spędzić swoje święto i wystartowali w międzynarodowych zawodach pływackich, które odbyły się na pięknej pływalni w Olsztynie. Nasi uczniowie pierwszy raz mieli okazję startu na pływalni 50 metrowej. Ich debiut...Wtryna SP6 w Kwidzynie