Rehabilitacja neurologiczna Stanisława (zrzutka.pl)

Nazywam się Stanisław Marecki. Od 37 lat jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie i jest to moje powołanie. Moją pasją jest taniec towarzyski, który wspólnie z żoną uprawiamy od 20 lat , poświęcając mu każdą wolną chwilę. Podczas jednego z pokazów odmieniło się moje życie. W czerwcu tego roku przeszedłem zawał serca. Trzy miesiące leżałem walcząc o życie a teraz marzę o powrocie do sprawności fizycznej i psychicznej. Okazało się, że w moim przypadku możliwa jest jedynie prywatna rehabilitacja, która wymaga olbrzymich środków finansowych. Za każdy, nawet najmniejszy datek wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję.

Link do portalu zrzutka.pl, gdzie możemy wesprzeć kolegę:  Rehabilitacja neurologiczna Stanisława (zrzutka.pl)

adminBez kategoriiZbliża się Dzień Nauczyciela. Niestety, nie wszyscy możemy świętować. Nasz kolega walczy o powrót do zdrowia. Pomóżmy mu w tym: Rehabilitacja neurologiczna Stanisława (zrzutka.pl) Nazywam się Stanisław Marecki. Od 37 lat jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie i jest to moje powołanie. Moją...Wtryna SP6 w Kwidzynie