W zeszłym tygodniu odwiedził nas sam Pan Kleks.
Pan Dawid Reschke ze swoimi podopiecznymi z koła medialnego udokumentowali te chwile.
Niebawem wszyscy będą mogli zobaczyć ten materiał.
Dziś publikujemy „zajawkę” tego wydarzenia autorstwa Pani Ewy Wiercińskiej.
Serdecznie zapraszamy przyszłych uczniów i rodziców SP6 na Dzień Otwarty, który odbędzie się 7 marca 2024 r. w godz. 15:30 – 17:30.
„Witajcie w naszej bajce!”   https://youtu.be/rDzB6uDIfWE
adminBez kategoriiW zeszłym tygodniu odwiedził nas sam Pan Kleks. Pan Dawid Reschke ze swoimi podopiecznymi z koła medialnego udokumentowali te chwile. Niebawem wszyscy będą mogli zobaczyć ten materiał. Dziś publikujemy „zajawkę” tego wydarzenia autorstwa Pani Ewy Wiercińskiej. Serdecznie zapraszamy przyszłych uczniów i rodziców SP6 na Dzień Otwarty, który odbędzie się 7 marca 2024 r....Wtryna SP6 w Kwidzynie