Nasza szkoła  w grudniu ubiegłego roku przystąpiła do konkursu o grant Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji(IOM) finansowany  w ramach projektu  finansowanego przez Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.  W piątek, przed feriami otrzymaliśmy informację, że otrzymaliśmy 11,000PLN na działania integracyjne.

Celem działań jest wspieranie integracji w wielokulturowym środowisku szkolnym. Od marca ruszamy , będziemy Was informować i zachęcamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2024/02/PRM-1024x539.gifhttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2024/02/PRM-150x150.gifadminBez kategoriiNasza szkoła  w grudniu ubiegłego roku przystąpiła do konkursu o grant Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji(IOM) finansowany  w ramach projektu  finansowanego przez Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.  W piątek, przed feriami otrzymaliśmy informację, że otrzymaliśmy 11,000PLN na działania integracyjne. Celem działań jest wspieranie integracji w wielokulturowym środowisku szkolnym. Od marca ruszamy ,...Wtryna SP6 w Kwidzynie