Miło nam poinformować, że grupa uczniów z  naszej szkoły w składzie: Igor Tomaszek, Emilia Laskowska, Oskar Lewandowski, Wiktoria Buczkowska Amelia Tomaszek oraz   Bianca Lupi wzięli udział w internetowym konkursie wokalnym Muzycznej Kurtyny 2023 p.n.  W blasku Narodzenia.
Organizatorem Konkursu byli  twórcy serwisu Muzyczna Kurtyna i autorzy prezentowanych w nim piosenek:  Kalina Rokosz i Michał Witek.  Eliminacje odbywały się online. Zadanie   konkursowe polegało  na przesłaniu nagrania solowego wykonania jednej spośród ośmiu zaproponowanych pastorałek. Nasi  wykonawcy zdecydowali, iż zaprezentują się w piosenkach  Bliżej stajenki  i Noc Bożego Narodzenia.  Prezentacje  solistów mogliśmy nagrać dzięki sprzętowi  zakupionemu w ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

Wykonane przy użyciu sprzętu z programu:
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @LaboratoriaPrzyszlosci

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2024/01/MuzycznaKurtyna-1024x684.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2024/01/MuzycznaKurtyna-150x150.jpgadminBez kategoriiMiło nam poinformować, że grupa uczniów z  naszej szkoły w składzie: Igor Tomaszek, Emilia Laskowska, Oskar Lewandowski, Wiktoria Buczkowska Amelia Tomaszek oraz   Bianca Lupi wzięli udział w internetowym konkursie wokalnym Muzycznej Kurtyny 2023 p.n.  W blasku Narodzenia. Organizatorem Konkursu byli  twórcy serwisu Muzyczna Kurtyna i autorzy prezentowanych w nim piosenek:...Wtryna SP6 w Kwidzynie