Relacja jednej z zawodniczek z kl. 4as – Darii Bylczyńskiej

– Szkoła Podstawowa nr 4
– Szkoła Podstawowa nr 5
– Szkoła Podstawowa nr 6
– Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego.

Rywalizacja była na wyrównanym poziomie, jednak niepokonane okazały się dziewczęta z SP nr 6 w Kwidzynie, które pod okiem Pana Marka Wodzińskiego wygrały wszystkie rozgrywki sporą przewagą punktową.

22.01.2019 w Sadlinkach odbył się kolejny etap rywalizacji w dwa ognie – rozgrywki na szczeblu powiatowym, które zakończyły się sukcesem dziewcząt z klasy 4as i powrotem do szkoły z pucharem za zajęcie pierwszego miejsca. Równie dobrze poszło drużynie chłopców – oni także zwycięsko ukończyli zawody w Sadlinkach.
Po wygranej w Sadlinkach przyszedł czas na półfinał wojewódzki, który odbył się 01.02.2019 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6. To był kolejny szczęśliwy dzień, zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Obie drużyny reprezentujące szkołę spisały się na „SZÓSTKĘ”, zwyciężając dużą przewagą punktową i pokonując rywali. Zapewnili sobie w ten sposób udział w finałowym etapie rozgrywek w dwa ognie. Świetną atmosferę podczas rozgrywek zapewnili zawodnicy, pokazując swoje świetne przygotowanie, ale również kibice, którzy tłumnie przybyli tego dnia na salę i swoimi brawami oraz obecnością dodawali zawodnikom sił.

27.02.2019 roku w Tczewie, odbyły się finały igrzysk w dwa ognie usportowione dziewcząt. W zawodach wzięło udział 6 drużyn reprezentujących swoje szkoły podstawowe. Mimo zaciętej rywalizacji igrzyska przebiegały w dobrej atmosferze i zgodnie z zasadami fair play. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły o jak najlepsze wyniki. Dziewczyny szły jak burza wygrywając kolejne mecze, jednak w ścisłym finale nieco lepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 79 w Gdańsku, a dziewczęta z klasy 4as przywiozły do szkoły puchar i medale za zajęcie drugiego miejsca.
Ostatecznie na podium stanęły drużyny:

1. Szkoła Podstawowa Nr 79 z Gdańska
2. Szkoła Podstawowa Nr 6 z Kwidzyna
3. Szkoła Podstawowa Nr 8 z Tczewa.

Dzień później 28.02.2019 odbyły się finały igrzysk w dwa ognie usportowione chłopców. Zawody odbyły się w naszej szkole i w nich również mieliśmy swoich reprezentantów w walce o pierwsze miejsce.

Chłopcy z klasy 4as po wyrównanej i bardzo zaciętej rywalizacji zajęli 3 miejsce.

Gratulujemy!

Zobacz fotorelację z zawodów:

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2019/03/ognie.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2019/03/ognie-150x150.jpgadminBez kategoriiRelacja jednej z zawodniczek z kl. 4as – Darii Bylczyńskiej 16.01.2019 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Kwidzynie odbyły się międzyszkolne zawody w dwa ognie. W zmaganiach wzięły udział 4 drużyny dziewcząt z klas czwartych, które reprezentowały następujące szkoły z Kwidzyna: - Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 5 -...Wtryna SP6 w Kwidzynie