Dnia 26 stycznia 2022 roku odbył się konkurs poświęcony historii naszej Szóstki. 26 uczniów klas 4-8 stanęło w szranki, zmagając się z niełatwym zadaniem – musieli bowiem odpowiedzieć na 35 pytań testowych o charakterze zarówno otwartym, jak i zamkniętym. Podczas konkursu należało wykazać się znajomością historii Szkoły Podstawowej nr 6, dyrektorów placówki oraz nauczycieli; nie zabrakło również pytań poświęconych naszemu patronowi Władysławowi Gębikowi.

Oto laureaci:

I miejsce ex aequo – Amelia Wyrzykowska kl. 8a oraz Filip Benderski kl. 8a

II miejsce ex aequo – Julia Rzepka kl. 7e oraz Weronika Biskupska kl. 8e

III miejsce ex aequo – Julia Tulińska kl. 8a oraz Piotr Surdyka kl. 8e

Rozdanie dyplomów oraz nagród odbędzie się podczas czerwcowej gali.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2019/03/FOT_37-Copy-Copy-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2019/03/FOT_37-Copy-Copy-150x150.jpgadminBez kategoriiDnia 26 stycznia 2022 roku odbył się konkurs poświęcony historii naszej Szóstki. 26 uczniów klas 4-8 stanęło w szranki, zmagając się z niełatwym zadaniem - musieli bowiem odpowiedzieć na 35 pytań testowych o charakterze zarówno otwartym, jak i zamkniętym. Podczas konkursu należało wykazać się znajomością historii Szkoły Podstawowej nr...Wtryna SP6 w Kwidzynie