Uczniowie klasy 3 d wzięli udział w projekcie ekologicznym Szkolne przygody Gangu Swojaków, w ramach którego poznawali jesienną przyrodę i spędzali czas na świeżym powietrzu.

Odkrywając piękno otaczającego nas świata wykonywali rożne przyrodnicze obserwacje oraz zadania.

Najwytrwalsi zostali nagrodzeni 6 z edukacji przyrodniczej a trzy osoby: Jan Kogut, Rafał Walor i Maria Biskupska, otrzymały nagrody książkowe i dyplomy.

Gratulujemy!

adminBez kategoriiUczniowie klasy 3 d wzięli udział w projekcie ekologicznym Szkolne przygody Gangu Swojaków, w ramach którego poznawali jesienną przyrodę i spędzali czas na świeżym powietrzu. Odkrywając piękno otaczającego nas świata wykonywali rożne przyrodnicze obserwacje oraz zadania. Najwytrwalsi zostali nagrodzeni 6 z edukacji przyrodniczej a trzy osoby: Jan Kogut, Rafał Walor i...Wtryna SP6 w Kwidzynie