Z przyjemnością informujemy o sukcesach sportowych naszych dziewcząt: „tych dużych” z klasy 8a i nieco „mniejszych” z klasy 4a.
W poniedziałek 14.06.21r. odbył się w Gdyni XXII Finał WIMSZ w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. Nasze siatkarki Lena leszczyńska i Oliwia Serocka wywalczyły złote medale nie przegrywając żadnego seta. Wielkie brawa i duży „szacun”!

We wtorek w ramach XLIX Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Trójboju LA, który odbył się w Rumii walczyły dziewczęta z klasy 4a w składzie: Kasia Cieszewska, Maja Wilk, Viktoria Kashchyna, Lena Wojnarowicz oraz Gabrysia Śliwińska.
Dziewczęta dzielnie rywalizowały z dziesięcioma najlepszymi drużynami z naszego województwa zajmując siódmą lokatę.
Olbrzymie gratulacje i trzymamy kciuki w następnych latach za równie udane starty.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/06/beach-volleyball-6113246_1920-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/06/beach-volleyball-6113246_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiZ przyjemnością informujemy o sukcesach sportowych naszych dziewcząt: 'tych dużych' z klasy 8a i nieco 'mniejszych' z klasy 4a. W poniedziałek 14.06.21r. odbył się w Gdyni XXII Finał WIMSZ w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. Nasze siatkarki Lena leszczyńska i Oliwia Serocka wywalczyły złote medale nie przegrywając żadnego seta. Wielkie brawa i...Wtryna SP6 w Kwidzynie