"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...

tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"

 Ks. J.Twardowski

 

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ewy Zbieć

– naszej Drogiej Koleżanki,wspaniałej polonistki, ukochanej wychowawczyni wielu roczników uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej nr6 w Kwidzynie.

Zawsze serdeczna, uśmiechnięta, pomocna, pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Nauczycielka z klasą i pasją.

Odeszła bez pożegnania w Wielki Piątek, 2 kwietnia 2021 roku.

Jej odejście to dla wszystkich niepowetowana strata.Pozostawiła po sobie ogromną pustkę i choć fizycznie nie ma Jej wśród nas, pamięć o Ewie pozostanie na zawsze w naszych sercach…

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP6

składają wyrazy szczerego żalu i współczucia

Mężowi, Synowi orazRodzinie Ewy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/01/light-1551388_1920-1024x768.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/01/light-1551388_1920-150x150.jpgadminBez kategorii'Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić'  Ks. J.Twardowski   Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ewy Zbieć – naszej Drogiej Koleżanki,wspaniałej polonistki, ukochanej wychowawczyni wielu roczników uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej nr6 w Kwidzynie. Zawsze serdeczna,...Wtryna SP6 w Kwidzynie