Swoją pracowitością, talentem oraz entuzjazmem nie przestanie nas zadziwiać Marysia Kuberska z klasy 8C, która zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Ale na tym nie koniec!

Marysia wywalczyła również udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński.

 

 

Marysiu! Gratulacje! Wszyscy Ci kibicujemy!

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/03/beaker-145920_1280-1024x768.pnghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/03/beaker-145920_1280-150x150.pngadminBez kategoriiSwoją pracowitością, talentem oraz entuzjazmem nie przestanie nas zadziwiać Marysia Kuberska z klasy 8C, która zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Ale na tym nie koniec! Marysia wywalczyła również udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński.     Marysiu! Gratulacje! Wszyscy Ci kibicujemy!Wtryna SP6 w Kwidzynie