11 marca dziewięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły pod opieką pani Aleksandry Trzaski, wzięła udział w Powiatowym Konkursie Kulinarnym Kuchni Hiszpańskiej organizowanym przez I LO w Kwidzynie. Zadaniem uczestników było przygotowanie potrawy typowej dla kuchni krajów hiszpańskojęzycznych. Nasi uczniowie świetnie się spisali – była frittata w dwóch wersjach, gazpacho, tortilla española na rożne sposoby a nawet kurczak po katalońsku.
Drugie miejsce w konkursie zajęły uczennice klasy 7d – Agnieszka Zapolska i Marika Grabowska.

Serdecznie gratulujemy!!!

adminBez kategorii11 marca dziewięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły pod opieką pani Aleksandry Trzaski, wzięła udział w Powiatowym Konkursie Kulinarnym Kuchni Hiszpańskiej organizowanym przez I LO w Kwidzynie. Zadaniem uczestników było przygotowanie potrawy typowej dla kuchni krajów hiszpańskojęzycznych. Nasi uczniowie świetnie się spisali - była frittata w dwóch wersjach, gazpacho, tortilla española...Wtryna SP6 w Kwidzynie