Duży sukces odniosły nasze uczennice z klas 4-5. Wywalczyły one 6 miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Dwa Ognie Usportowione.
Finał odbył się w Gdańsku w dniu 18.02.20r.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Iga Dobosz, Julia Gołkowska, Marta Jaworska, Weronika Lukaszawska– kl 5a, Zuzia Buksińska , Wiktoria Grembowska, Nikola Heron, Maria Kazansteva – kl 5e oraz  Sandra Rządca z kl.4a

Wszystkim dziewczętom gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Trener: Marek Wodziński

adminBez kategoriiDuży sukces odniosły nasze uczennice z klas 4-5. Wywalczyły one 6 miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Dwa Ognie Usportowione. Finał odbył się w Gdańsku w dniu 18.02.20r. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Iga Dobosz, Julia Gołkowska, Marta Jaworska, Weronika Lukaszawska- kl 5a, Zuzia Buksińska , Wiktoria Grembowska, Nikola Heron, Maria...Wtryna SP6 w Kwidzynie