Zakończenie roku, było czasem, którego wyczekiwali wszyscy: najmłodsi, ci troszeczkę starsi, nauczyciele, a nawet rodzice. Całą uroczystość rozpoczęła uroczysta msza, po której wszyscy udali się do szkoły.

Na zakończenie Pani Dyrektor oraz zaproszeni goście podziękowali uczniom, nauczycielom, pracownikom administracyjnym i rodzicom za pracę i zaangażowanie w życie szkoły i życzyli pięknych wakacji. Po oficjalnej ceremonii uczniowie udali się do swoich klas, gdzie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa i pożegnali się z wychowawcami, koleżankami i kolegami z klasy.
Były nagrody nie tylko za wyniki w nauce, ale również za zachowanie i szczególne osiągnięcia w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych.

Dziękujemy wszystkim za ten kolejny rok szkolny i życzymy miłego wypoczynku.
Do zobaczenia po wakacjach!

Zobacz zdjęcia z uroczystego apelu na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w SP6.

adminBez kategorii2018/2019,apel,koniec roku szkolnego,roku,SP6,szkolnego,szóstce,szóstka,uroczystość,wakacje,zakończenia,ZakończenieW tym roku nieco wcześniej niż zwykle, 19 czerwca 2019 zakończył się rok szkolny w naszej szkole. Na uroczystym zakończeniu wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie każdej klasy, uczestnicy konkursów i olimpiad, czy też uczniowie ze 100% frekwencją. Zakończenie roku, było czasem, którego wyczekiwali wszyscy: najmłodsi, ci troszeczkę starsi, nauczyciele, a nawet rodzice....Wtryna SP6 w Kwidzynie