Miło nam poinformować, że w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Kartkę Bożonarodzeniową dla klas I-III organizowaną przez Edu Consulting nasze uczennice Zuzanna Smoczyńska kl.2b zajęła I miejsce – wych. Marzena Strociak i Jolanta Kubiak oraz Sara Dąbrowska kl. 1a zajęła II miejsce, -wych. Aneta Karatysz. Z tego co nam wiadomo na Konkurs napłynęło bardzo dużo prac, tym bardziej jesteśmy dumne. Gratulacje. Koordynatorką konkursu w naszej szkole była Daria Dąbrowska– mama Sary- Gratulujemy podwójnie:)

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/01/santa-claus-g7a7ccf585_1920-1024x722.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/01/santa-claus-g7a7ccf585_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiMiło nam poinformować, że w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Kartkę Bożonarodzeniową dla klas I-III organizowaną przez Edu Consulting nasze uczennice Zuzanna Smoczyńska kl.2b zajęła I miejsce - wych. Marzena Strociak i Jolanta Kubiak oraz Sara Dąbrowska kl. 1a zajęła II miejsce, -wych. Aneta Karatysz. Z tego co nam wiadomo...Wtryna SP6 w Kwidzynie